ВИКЛАДАЧІ

Локтєв Вадим Михайлович - завідуючий кафедрою, академік НАНУ, професор, д.ф-м.н.,

Сторінка викладача

Снарський Андрій Олександрович - професор д.ф-м.н.

Сторінка викладача

Калита Віктор Михайлович - професор

Сторінка викладача

Бродин Олександр Михайлович - професор

Сторінка викладача

Лінчевський Ігор Валентинович - д.ф-м.н., професор

Сторінка викладача

Бригінець Валентин Петрович - доцент

Сторінка викладача

Гусєва Ольга Олександрівна - доцент

Сторінка викладача

Пальті Олександр Михайлович - доцент

Сторінка викладача

Троценко Павло Олександрович - доцент

Сторінка викладача

Якуніна Наталія Олександрівна - доцент

Сторінка викладача

Пономаренко Лілія Петрівна - доцент

Сторінка викладача

Репалов Ігор Миколайович - доцент

Сторінка викладача

Юрченко Ірина Олександрівна - доцент

Сторінка викладача

Дімарова Олена Володимирівна - доцент

Сторінка викладача

Скіцько Іван Федорович - доцент

Сторінка викладача

Панченко Марія Мирославівна - старший викладач

Сторінка викладача

Федотов Вячеслав Віталійович - старший викладач

Сторінка викладача

Климук Олена Сергіївна - асистент

Сторінка викладача

Іванова Ірина Михайлівна - старший викладач

Сторінка викладача

Корнієнко Евгенія Генадіївна - старший викладач

Сторінка викладача

Максимчук Наталія Володимирівна - асистент

Сторінка викладача

Шевченко Тетяна Ігорівна - асистент

Сторінка викладача

Куніцин Роман Вікторович - асистент

Сторінка викладача

УЧБОВО-ДОПОМІЖНИЙ ПЕРСОНАЛ

Довженко Олександр Петрович - завідуючий лабораторіями

Пеклун Віталій Федорович - завідуючий лабораторіями

Джумеля Михайло Михайлович - завідуючий лабораторіями

Стадійчук Григорій Олександрович - провідний інженер

Кріт Петро Маркіянович - провідний інженер

Архипська Євгенія Юріївна - провідний інженер

Горностаєва Вікторія Володимирівна - провідний інженер

Войченко Надія Євгенієвна - провідний інженер

Козленко Олег Володимирович - провідний інженер

Абакумов Олег Георгійович - інженер 1 категорії

Нестеренко Максим Миколайович - інженер 1 категорії

Варягіна Ольга Ігорівна - інженер б/кат.

Кузнєцов Борис Олексійович - учбовий майстер

Арсенович Любов Андріївна - старший лаборант б/о

Ящук Людмила Миколаївна - старший лаборант б/о

Погрібна Наталія Григорівна - учбовий майстер